Uitreiking cheque Toon Hermans huis Weert

Op donderdagavond 20 oktober heeft de Leo Club Weert Montmorency een cheque uitgereikt aan het Toon Hermans huis te Weert. Dit allemaal in het teken van de charter welke op 25 juni 2011 plaats vond in de paterskerk aan de Biest. Toevallig is ook op die avond het Toon Hermans Huis in Weert geopend. Dit is een inloophuis voor mensen met kanker en hun begeleiders. Dit prachtige initiatief is, gelijktijdig met onze club, van start gegaan in het voorjaar van 2010. Na een snelle start is vervolgens het huis dit jaar geopend. Op deze avond hebben we een rondleiding gekregen door het huis en alle faciliteiten kunnen bekijken. Het ziet er allemaal verzorgd uit en straalt rust uit. Hetgeen mensen met kanker, en hun begeleiders, nodig hebben. Wij zijn er van overtuigd dat de €1.250 goed terecht zullen komen en ook in de toekomst zullen we het Toon Hermans huis waar mogelijk te hulp schieten! Voor de rapportage op Weert de Gekste zie:

Uitreiking cheque Toon Hermans huis Weert

phpIl0TaH

Van links naar rechts: Toine Vaessen, Youri Kurvers, Nard Koolen, Lard Puts, Roderik van Houtert, Martijn ten Haaf, Kristel Kuppens, en Tjeu Kneepkens (bestuurder Toon Hermans huis Weert).

Terug